X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Žíněnky žíněnka ultralehká Ultralehká žíněnka A - rozměry 200x100x8 cm - bez suchých zipů

Ultralehká žíněnka A - rozměry 200x100x8 cm - bez suchých zipů

ULTRALEHKÁ ŽÍNĚNKA A - Rozměry 200x100x8 cm. Žíněnka je navržena pro vysokou zátěž. Hodí se zvláště do škol a klubů zobraz detailní popis

do 7 dnů do 7 dnů - Většina položek je skladem, pokud tomu tak není, budeme Vás při potvrzení objednávky informovat o dodací lhůtě.?

  • Cena s DPH: 3 899 Kč
  • Cena bez DPH: 3 222 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit na jipast

Kód zboží: 3-11007

Nahoru

Detailní popis Ultralehká žíněnka A - rozměry 200x100x8 cm - bez suchých zipů

Ultralehká žíněnka A - Spodní strana s protiskluzným dezénem. Jádro z polyetylénu s uzavřenou buněčnou strukturou. Žíněnka je velice lehká (podle velikosti 5-7kg), takže ji unesou i malé děti. Žíněnka je navržena pro vysokou zátěž. Hodí se zvláště do škol a klubů. Tyto žíněnky se používají pro jednoduché cvičení a skoky při prostných. Jsou vhodné k dopadům a pádům z výšky do 60 cm. Typ 3 podle normy EN ČSN 12503-1. Bez suchých zipů -------------------------------------------------------------------------------- ŽÍNĚNKY A INTERIÉROVÉ DOPADOVÉ PLOCHY JIPAST Jejich výroba a jakost se řídí normou ČSN EN 12 503-1,která stanovuje bezpečnostní požadavky pro 8 typů žíněnek používaných ve školách, tréninku a soutěžích. Typ 1: Žíněnka pro cvičení na zemi bez skákání Typ 2: Žíněnka pro cvičení na zemi se skákáním Typ 3: Žíněnka pro cvičení na zemi se skákáním a doskakováním Typ 4: Žíněnky pro kontrolované jednoduché doskoky z nářadí Typ 5: Žíněnky pro doskoky Typ 6: Žíněnka pro náročné doskoky Typ 7: Dopadové plochy (matrace) pro jednoduchá cvičení Typ 8: Dopadové plochy ( matrace)

Nahoru

Názory uživatelů na Ultralehká žíněnka A - rozměry 200x100x8 cm - bez suchých zipů

Lukáš Holý, 22.01.2014 00:00:00

Nehodnoceno

Dobrý den Vám přeji. Sháním dobrou podložku nebo žíněnku. Cvičit na ní bude celá rodina od dětí po dospělé. Občas i po operaci páteře. Jaká je vhodná?
Děkuji za odpověď

Odpověď: JIPAST a.s

„Vážený zákazníku,
v tomto případě bychom Vám doporučili ultralehkou žíněnku typu B. Na našem e-shopu tyto žíněnky různých rozměrů najdete na :
http://eshop.jipast.cz/skolni-sport/zinenky/zinenka-ultralehka.htm


S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým eshopu
www.zinenky.cz“

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.