X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod O společnosti

O společnosti

Akciová společnost Jipast, je výrobcem celé řady sportovních potřeb, včetně dřevěného nářadí a kovových konstrukcí. Všechny naše výrobky představují jakost evropského standardu a prodávají se v jedenácti státech Evropy, včetně Německa, Belgie nebo Norska.

Zvláště se specializujeme na výrobu a vývoj dopadových ploch, které se používají všude tam kde hrozí nebezpečí pádu z výšky nebo pádu při vysoké rychlosti.

Příkladem takových ploch mohou být běžné žíněnky pro školy, gymnastiku nebo bojová umění (tatami), ale také doskočiště pro skok vysoký a skok o tyči (Například v Praze můžete naše doskočiště vidět na stadiónech Strahov, Sparta, Slavie, Olymp nebo Dukla.) Naše atletická doskočiště se stala prvními českými výrobky, které byly certifikovány IAAF.

Obdobné dopadové plochy jako pro atletiku jsou využívány pod cvičební hasičské věže, jako cíle pro parašutisty, pod horolezecké stěny, skateboardové dráhy apod.
Sortiment neustále rozšiřujeme tak, abychom dokázali pokrýt základní oblasti sportu pro školní sport i profesionály.

V současnosti tak můžeme nabídnout profesionální služby při kompletním vybavení tělocvičny nebo atletického stadionu jak vlastní výrobou tak spoluprací s předními evropskými výrobci jako jsou Spieth v gymnastice nebo Polanik v atletice.

Poslat na e-mail Tisknout

Vyhledávání

Rychlé kontakty

JIPAST a.s
Vážní 400
503 41 Hradec Králové
Tel.: 495 215 115
Fax: 495 220 618
E-mail: info@jipast.cz

eshop.jipast.cz

Na tomto eshopu nakoupíte vše od atletiky po bojová umění.

zdravotni-potreby-atlantis.cz

Nabízíme antidekubitní matrace a polštáře, anatomické polštáře a další zdravotnický soritment.