X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Žíněnky Neon Freestyle mini žíněnka - rozměry 30,5 x 21 x 4 cm

Neon Freestyle mini žíněnka - rozměry 30,5 x 21 x 4 cm

NEON FREESTYLE MINI ŽÍNĚNKA - Neonové mini žíněnky Freestyle mají široké spektrum využití ve všech sportovních odvětvých i ve volnočasových aktivitách. Můžete ji používat jako cvičební podložku při strečinku nebo při posilování třeba jen s váhou vlastního těla. Nebo vám žíněnka poslouží třeba jako sedátko pod stromem při čtení vaší oblíbené knihy. Velmi snadná na manipulace. Vejde se vám do kabeky či sportovní tašky, takže ji můžete mít stále u sebe. Neon Freestyle mini žíněnka je určena na použití indoor i outdoor. Barvy: neon žlutá, neon růžová, neon zelená. zobraz detailní popis

do 3 dnů

  • Cena s DPH: 419 Kč
  • Cena bez DPH: 346 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit na jipast

Kód zboží: 3-11106

Nahoru

Detailní popis Neon Freestyle mini žíněnka - rozměry 30,5 x 21 x 4 cm

Neon Freestyle mini žíněnka - Neonové mini žíněnky Freestyle mají široké spektrum využití ve všech sportovních odvětvých i ve volnočasových aktivitách. Rozměry žíněnky: 30,5 x 21 x 4 cm. Můžete ji používat jako cvičební podložku při strečinku nebo při posilování třeba jen s váhou vlastního těla. Nebo vám žíněnka poslouží třeba jako sedátko pod stromem při čtení vaší oblíbené knihy. Velmi snadná na manipulaci. Vejde se vám do kabeky či sportovní tašky, takže ji můžete mít stále u sebe. Neon Freestyle mini žíněnka je určena na použití indoor i outdoor. Syté neonové barvy Neonových žíněnek mají velké uplatnění a využití ve Snoezelen - Multismyslové terapii a v Multismyslových místnostech. Pod UV lampou svítí - velmi efektivní a smyslové využítí v tmavých multismyslových místnostech v tzv. "Dark rooms".

Nahoru

Názory uživatelů na Neon Freestyle mini žíněnka - rozměry 30,5 x 21 x 4 cm

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.