X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Psychomotorika Aplikovaná TV Válec 80 x 120cm

Válec 80 x 120cm

NAFUKOVACÍ VÁLEC - rozměry 80cm x 120cm
Všechny námi dodávané nafukovací žíněnky mají certifikát REACH a Oeko Tex Standard. Toto nařízení EU zajišťuje vysokou úrověň ochrany zdraví a životního prostředí. Norma také obsahuje seznam nebezpečných chemikálií, které nesmí výrobky v rámci EU obsahovat.

zobraz detailní popis

na dotaz

  • Cena s DPH: 13 846 Kč
  • Cena bez DPH: 11 443 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit na jipast

Kód zboží: 2-11512

Nahoru

Detailní popis Válec 80 x 120cm

Nafukovací válec - rozměry 80cm x 120cm

Válec je velice specifická pomůcka, která nabízí hned několik možností využití. V gymnastice poslouží jako podpěrná plocha při nácviků přemetových prvků nebo při posilování svalů pletence ramenního.
S válcem lze také rozvíjet rovnovážná cvičení či za jeho pomoci relaxovat. Rovnovážné cvičení na válci je vhodné především pro žáky se SP, ale také pro všechny další žáky, u kterých chceme zlepšit držení těla, rovnovážné schopnosti a koordinaci. Cviky, u kterých se žáci leží na břiše či na zádech na válci a kolébají se vpřed a vzad, jsou vhodné pro posílení pletence ramenního a slouží pro nácvik přechodu válce. Nejprve doporučujeme, aby žáci překonali válec směrem dopředu do polohy vzporu klečmo. Poté mohou vyzkoušet přechod vzad s oporou paží až na nohy. Při cvičení pokročilejších cviků je zapotřebí správná dopomoc a tělesná zdatnost žáka, proto je v obecné rovině nedoporučujeme.
Pro rychlé nafouknutí doporučujeme kompresor.

Všechny námi dodávané nafukovací žíněnky mají certifikát REACH a Oeko Tex Standard.

Zakoupením RinoGym si můžete být 100% jisti, že jste koupili žíněnky s prokázaným výkonem v oboru napříč Evropou.
Airgym nejvíce záleží na kvalitě, funkčnosti, bezpečí a snadné ovladatelnosti. Všechny nafukovací žíněnky jsou vyráběné z nejkvalitnějšího materiálu dostupného pouze v Evropě.
Materiál stejně jako samostané nafukovací žíněnky jsou vyrobeny v Evropě. Materiál je testovaný a prošel veškeré testy nezávadnosti a odpovídá standardním hodnotám dle evropských standardů.
Airgym nafukovací žíněnky jsou navrženy inženýry s vynikajícími schopnostmi. Každý produkt je opětovně testovaný a prochází výstupní kontrolou, která zkoumá 100% kvalitu, tlak, stavbu a optickou kontrolu.

Dodávaný certifikát zajišťuje shodu schváleného produktu se 100% kvalitou.
Airgym nafukovací žíněnky jsou vyrobené z 3D textilie. 3D textilie má 2 vrstvy, které spojuje tisíce vláken. Dvojitá stěna 3D textilie je extrémně silná a má specifické a ojedinělé funkce.

 

Nahoru

Názory uživatelů na Válec 80 x 120cm

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

JIPAST a.s
Vážní 400
503 41 Hradec Králové
Tel.: 495 215 115
Fax: 495 220 618
E-mail: info@jipast.cz

eshop.jipast.cz

Na tomto eshopu nakoupíte vše od atletiky po bojová umění.

zdravotni-potreby-atlantis.cz

Nabízíme antidekubitní matrace a polštáře, anatomické polštáře a další zdravotnický soritment.