X
Produkt byl přidán do objednávky.

Swing Ping Pong

SWING PING PONG - Swing ping pong je vhodná pomůcka pro všeobecný rozvoj motoriky a koordinace především žáků s TP, lehkým ZP a MP. Nejčastěji pomůcku využijte při individuální činnosti žáka, lze používat i z vozíku a bez použití pingpongové pálky zobraz detailní popis

do 21 dnů

  • Cena s DPH: 985 Kč
  • Cena bez DPH: 814 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit na jipast

Kód zboží: 7-50343

Nahoru

Detailní popis Swing Ping Pong

Swing Ping Pong - Swing ping pong je vhodná pomůcka pro všeobecný rozvoj motoriky a koordinace především žáků s TP, lehkým ZP a MP. Nejčastěji pomůcku využijte při individuální činnosti žáka, lze používat i z vozíku a bez použití pingpongové pálky. Práce s pomůckou rozvíjí postřeh, rovnováhu a zlepšuje koordinaci oko – ruka. Pro zkušené žáky lze uspořádat soutěže v překonávání počtu odbití míčku za určitý čas nebo přesnost odbití míčku na cíl. Uvedené činnosti lze vykonávat i ve dvojici a za použití pálek (ne pouze dlaní). Swing ping pong snadno přichytíte pomocí suchého zipu na jakýkoliv materiál a nastavitelná výška míčku zajistí, že pomůcku může využít opravdu každý. Nesmírnou výhodou je, že míček uchycený na provázku se nikam nezakutálí, neztratí a vždy se vrátí na stejné místo.

Nahoru

Názory uživatelů na Swing Ping Pong

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

JIPAST a.s
Vážní 400
503 41 Hradec Králové
Tel.: 495 215 115
Fax: 495 220 618
E-mail: info@jipast.cz

eshop.jipast.cz

Na tomto eshopu nakoupíte vše od atletiky po bojová umění.

zdravotni-potreby-atlantis.cz

Nabízíme antidekubitní matrace a polštáře, anatomické polštáře a další zdravotnický soritment.