X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Psychomotorika Aplikovaná TV Noahboard - Kolibřík

Noahboard - Kolibřík

NOAHBOARD - Kolibřík
Dřevěná balanční pomůcka sloužící k rozvoji motorických dovedností u dětí. Především děti předškolního a mladšího školního věku dokáží balanční pomůcku využít k samostatným námětovým hrám a spontánně ji využívat k houpání, procvičování rovnováhy, protahování a posilování.

zobraz detailní popis

do 21 dnů

  • Cena s DPH: 4 167 Kč
  • Cena bez DPH: 3 444 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit na jipast

Kód zboží: 7-50348

Nahoru

Detailní popis Noahboard - Kolibřík

Noahboard

NOAH BOARD dřevěná balanční pomůcka sloužící k rozvoji motorických dovedností u dětí. Především děti předškolního a mladšího školního věku dokáží balanční pomůcku využít k samostatným námětovým hrám a spontánně ji využívat k houpání, procvičování rovnováhy, protahování a posilování. Pro děti starší se nabízí cílené vedení při cvičení dle zpracované metodiky pohybového programu.
Dřevěná balanční pomůcka je dobře využitelná při začlenění do pohybových zájmových aktivit, jako jsou např. překážkové dráhy. Stejně tak je pomůcka dobře využitelný pro děti se specifickými potřebami, jako jsou děti s poruchou autistického spektra, se sluchovým postižením, s lehkým mentálním postižením, s tělesným postižením, s ADHD.
Základní principy pohybu trénují balanční schopnosti a koordinaci v oblasti pánve, zejména pokud se jedná o latero-laterální pohyb a v oblasti kotníků, pokud se jedná o pohyb v předo-zadním směru. Při cvičení ve stoji je kladen důraz na napřímení páteře a na centrované postavení v nosných kloubech. Pohyb je dynamický, rytmický a částečně veden samotnou pomůckou, která eliminuje velké nežádoucí odchylky od základního vedení pohybu. Cvičební pomůcka je svým tvarem (část kružnice) relativně univerzální a využitelná pro široké spektrum cvičících, díky nastavení univerzální šíře opory při stoji na dolních končetinách nebo při opoře o horní končetiny.
NOAH BOARD aktivizační pohybový a herní program byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č.j.: MSMT-33492/2019-2-1081 DODÁVÁME VE VERZI NATURAL ( BEZ BARVY A GRAVÍROVÁNÍ)

Nahoru

Názory uživatelů na Noahboard - Kolibřík

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

JIPAST a.s
Vážní 400
503 41 Hradec Králové
Tel.: 495 215 115
Fax: 495 220 618
E-mail: info@jipast.cz

eshop.jipast.cz

Na tomto eshopu nakoupíte vše od atletiky po bojová umění.

zdravotni-potreby-atlantis.cz

Nabízíme antidekubitní matrace a polštáře, anatomické polštáře a další zdravotnický soritment.