X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Dětská atletika Školní atletika ČAS Jipast Sada školní atletika - 1. až 5. ročník

Sada školní atletika - 1. až 5. ročník

SADA ŠKOLNÍ ATLETIKA - Pro 1. - 5. třídu základních škol. Český atletický svaz ve spolupráci s firmou JIPAST a.s. sestavil sadu dětských atletických pomůcek určených pro tělesnou výchovu na 1. stupni základních škol. Atletické pomůcky umožňují, aby hodiny tělesné výchovy byly pestřejší a zábavnější zobraz detailní popis

do 21 dnů

  • Cena s DPH: 24 746 Kč
  • Cena bez DPH: 20 451 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit na jipast

Kód zboží: 1-12100

Nahoru

Detailní popis Sada školní atletika - 1. až 5. ročník

Sada školní atletika - Český atletický svaz ve spolupráci s firmou JIPAST a.s. sestavil sadu dětských atletických pomůcek určených pro tělesnou výchovu na 1. stupni základních škol. Atletické pomůcky umožňují, aby hodiny tělesné výchovy byly pestřejší a zábavnější. Lze dosáhnout vyšší motivace žáků k nácviku běhání, skákání a házení a k přiměřenému rozvoji koordinace, rychlosti, síly a vytrvalosti. Pomůcky lze použít ve vnitřních prostorách (tělocvična, hala), na hřišti nebo stadionu. Variabilita sady umožňuje její využití nejen pro hodiny tělesné výchovy, ale i pro další aktivity dětí ve sportovních kroužcích, oddílech a klubech. Sada obsahuje: 10x překážka klasik 60x40cm 10x překážka mini 60x10cm 20x Vymezovací kužely plné - výška 23 cm - hmotnost 85 g 1x Skok do dálka z místa, délka 3m 3x Míč Kometa 3x Vortex oštěp 3x Oštěp pěnový 1x Barevné pásmo dětské 20m 3x Kroužek z PVC 3x Štafetový kolík PVC 30x Upevňovací spony 8x CÍLOVÁ PÁSKA 3 M 1x Mety - 20 ks 1x TAŠKA VELKÁ METODICKÝ NÁVOD PRO SADU DĚTSKÉ ATLETIKY NAJDETE V INFORMAČNÍM LETÁKU ( soubory ke stažení)

Nahoru

Názory uživatelů na Sada školní atletika - 1. až 5. ročník

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

JIPAST a.s
Vážní 400
503 41 Hradec Králové
Tel.: 495 215 115
Fax: 495 220 618
E-mail: info@jipast.cz

eshop.jipast.cz

Na tomto eshopu nakoupíte vše od atletiky po bojová umění.

zdravotni-potreby-atlantis.cz

Nabízíme antidekubitní matrace a polštáře, anatomické polštáře a další zdravotnický soritment.