X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Dětská atletika Atletická přípravka ČAS Jipast Atletická přípravka ČAS Jipast - 10 - 11 let

Atletická přípravka ČAS Jipast - 10 - 11 let

ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA ČAS JIPAST - Pro děti od 10 - 11 let zobraz detailní popis

do 7 dnů do 7 dnů - Většina položek je skladem, pokud tomu tak není, budeme Vás při potvrzení objednávky informovat o dodací lhůtě.?

  • Cena s DPH: 29 114 Kč
  • Cena bez DPH: 24 061 Kč
  • Kusů v balení: 0
  • Cena za balení: 0 Kč

Koupit na jipast

Hodnocení uživatelů:

Kód zboží: 8-14262

Nahoru

Detailní popis Atletická přípravka ČAS Jipast - 10 - 11 let

Atletická přípravka ČAS Jipast - Pro děti od 10 - 11 let U dětí věkové kategorie 10 - 11 let je snaha o všestranný rozvoj základních pohybových schopností a o osvojení velkého množství pohybových dovedností při respektování senzitivních období vývoje organismu. OBSAH SADY: startovní bloky 2 ks překážky sklopné 6 ks kriketový míček 4 ks štafetový kolík 6 ks oštěp 2 ks disk 2 ks dětské kladivo (odhodový pytlík) 1 ks stopky 1 ks V tréninku dětí sledujeme tyto cíle: - optimální psychický a tělesný rozvoj dítěte - upevňování zdraví - zajištění všestranného funkčního rozvoje - vytvoření kladného vztahu k pravidelnému cvičení a tréninku, podporu zájmu o atletiku Děti si osvojují velké množství pohybových dovedností. Při plánování tréninku se však zaměříme na nácvik atletických dovedností. V tréninku je stále využíván herní princip. Děti se učí správně házet, běhat a skákat tak, aby mohly soutěžit v upraveném atletickém víceboji nebo ve vybraných disciplínách. Děti přirozeně soutěží rády. Měly by být schopné na atletických závodech zvládnout sprint na krátkou vzdálenost s výběhem ze startovních bloků (většinou 50 m nebo 60 m), skok do dálky z rozběhu a odrazem z určeného místa odrazu (popř. z odrazového břevna) a hod kriketovým míčkem. Trénink v atletické přípravce by měl naplňovat heslo projektu Atletika pro děti: Běhej, házej, skákej rád – atletem se můžeš stát. Trénink by měl být stále pestrý, pro děti zábavný. Využíváme takové náčiní a nářadí, které má již závodní parametry (kriketový míček, štafetový kolík) nebo se jim velmi přibližuje (nízké překážky, lehké oštěpy a disky). Pomůcky ze sady se využívají při nácviku základních atletických disciplín: v krátkém hladkém i překážkovém sprintu, štafetovém běhu a hodu míčkem. Nově se malí sportovci seznámí s oštěpem, diskem a kladivem. Nácvik by měl být ukončen kontrolním cvikem nebo účastí na závodech. U každého náčiní nebo nářadí je proto uveden krátký výtah z pravidel atletiky. METODICKÝ NÁVOD PRO SADU ATLETICKÉ PŘÍPRAVKY NAJDETE V INFORMAČNÍM LETÁKU ( soubory ke stažení)

Nahoru

Názory uživatelů na Atletická přípravka ČAS Jipast - 10 - 11 let

Hodnocení uživatelů

Nejhodnotnější příspěvky s vlastními zkušenostmi nebo radami oceníme formou slevového kupónu nebo dárku. Předem děkujeme.

Hodnocení: Vyberte hodnocení.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

JIPAST a.s
Vážní 400
503 41 Hradec Králové
Tel.: 495 215 115
Fax: 495 220 618
E-mail: info@jipast.cz

eshop.jipast.cz

Na tomto eshopu nakoupíte vše od atletiky po bojová umění.

zdravotni-potreby-atlantis.cz

Nabízíme antidekubitní matrace a polštáře, anatomické polštáře a další zdravotnický soritment.